Güncel Haberler
Kupa Mesaisi başladı

Kupa Mesaisi başladı

Göztepemiz Türkiye Kupası 2. Tur maçında Bursa Nilüferspor’la karşılaşacak.

Göztepe 0-0 Sarıyer | Maç Sonucu

Göztepe 0-0 Sarıyer | Maç Sonucu

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Göztepemiz, Sarıyer'i Atatürk Stadı'nda ağırladı. Çok sayıda gol pozisyonuna giren Göztepemiz aradığı golü bir türlü bulamadı.

Göztepemiz Kampa Girdi

Göztepemiz Kampa Girdi

Göztepemiz yarın saat 19:00’da Atatürk Stadı’nda Sarıyer’le oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını tamamlayarak kampa girdi.

Şut Çalışması Yaptık

Şut Çalışması Yaptık

Göztepemiz cumartesi günü Sarıyer ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bu akşam Adnan Süvari Tesisleri’nde saat 19:00’da başlayan antrenmanla sürdürdü.

Sarıyer Maçını Mesut Çarık Yönetecek

Sarıyer Maçını Mesut Çarık Yönetecek

20 Eylül Cumartesi günü saat 19:00’da Atatürk Stadı’nda Sarıyer’le oynayacağımız karşılaşmayı Eskişehir bölgesinden Mesut Çarık yönetecek.

Göztepe Tenis Esat Tanık’a Emanet

Göztepe Tenis Esat Tanık’a Emanet

Göztepe Tenis bugün kulüp binamızda gerçekleşen imza töreniyle Esat Tanık’a emanet edildi.

   Diğer Haberler
sometext

Sarıyer Maçı Biletleri Satışta

sometext

Kupada Rakip Bursa Nilüfer Spor

sometext

Dayanıklılık Çalışması Yaptık

sometext

Bir Taraftarımız Bile Bizim İçin Çok Önemli

sometext

Sarıyer Mesaisi Başladı

sometext

Basında Bugün Göztepe

   Göztepe Spor Kulübü Resmi Youtube Kanalı      Göztepe Spor Kulübü Flickr Hesabı
 
   Göztepe Klip
   Ulusal Lisans - Kalite Belgesi
   İnegölspor 3-3 Göztepe | Geniş Özet
   Basında Bugün Göztepe
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup
  O G B M Av P
1.BANDIRMASPOR 4 3 0 1 0 9
2.GÖZTEPE 4 2 2 0 3 8
3.NAZİLLİ BLD. 4 2 1 1 2 7
4.İNEGÖLSPOR 4 1 3 0 2 6
5.ALTAY 3 2 0 1 2 6
6.HATAYSPOR 4 1 3 0 2 6
7.DİYARBAKIR BLD. 4 2 0 2 1 6
8.BUGSAŞSPOR 4 2 0 2 1 6
9.MKE ANKARAGÜCÜ 4 1 3 0 1 6
10.GÜMÜŞHANESPOR 4 1 2 1 -2 5
11.SARIYER 4 0 4 0 0 4
12.K.BİRLİKSPOR 4 1 1 2 -1 4
13.TEPECİKSPOR 4 1 1 2 -1 4
14.KIRKLARELİSPOR 4 0 3 1 -1 3
15.B.N.DÜZYURTSPOR 4 0 3 1 -2 3
16.KAHRAMANMARAŞ 4 1 0 3 -2 3
17.PAZARSPOR 3 0 2 1 -2 2
18.GÖLBAŞISPOR 4 0 2 2 -3 2

05. Hafta Programı

HATAYSPOR

- GÖZTEPE
ANTAKYA ATATÜRK STADI HATAY
27 EYLÜL 2014 CUMARTESİ 16:00
ALTAY - MKE ANKARAGÜCÜ
BANDIRMASPOR - B.N. DÜZYURTSPOR
BUGSAŞSPOR - DİYARBAKIR BLD.
SARIYER - GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR - KIRKLARELİSPOR
TEPECİKSPOR - PAZARSPOR
KOCAELİ BİRLİK - GÖLBAŞISPOR
K.MARAŞSPOR - NAZİLLİ BLD.

04. Hafta Sonuçları

GÖZTEPE

0-0 SARIYER
İZMİR ATATÜRK STADI
20 EYLÜL 2014 CUMARTESİ 19:00
B.N. DÜZYURTSPOR 1-1 TEPECİKSPOR
DİYARBAKIR BLD. 4-1 BANDIRMASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1-1 İNEGÖLSPOR
BUGSAŞ SPOR 2-0 KOCAELİ BİRLİK
KIRKLARELİSPOR 0-1 K.MARAŞSPOR
NAZİLLİ BLD. 2-1 GÖLBAŞISPOR
PAZARSPOR - ALTAY
MKE ANKARAGÜCÜ 0-0 HATAYSPOR

03. Hafta Sonuçları

İNEGÖLSPOR

3-3 GÖZTEPE
İNEGÖL İLÇE STADI - BURSA
14 EYLÜL 2014 17:00
ALTAY 3-1 B.N. DÜZYURTSPOR
KOCAELİ BİRLİK 2-0 NAZİLLİ BLD.
GÖLBAŞISPOR 0-0 KIRKLARELİSPOR
BANDIRMASPOR 1-0 BUGSAŞ SPOR
SARIYER 1-1 MKE ANKARAGÜCÜ
TEPECİKSPOR 2-1 DİYARBAKIR BLD.
K.MARAŞSPOR 0-1 GÜMÜŞHANESPOR
HATAYSPOR 2-2 PAZARSPOR
Coca-Cola U-19 Ligi Ege Grubu
  O G B M Av P
1.TURGUTLUSPOR 23 18 3 2 38 57
2.GÖZTEPE 24 16 7 1 48 55
3.KARŞIYAKA 23 14 2 7 17 44
4.BALIKESİRSPOR 23 12 3 8 27 39
5.MENEMEN BLD. 23 10 4 9 7 34
6.TEKDEN DENİZLİSPOR 23 9 5 9 -9 32
7.AYDINSPOR 1923 23 10 2 11 -16 32
8.ALTAY 23 8 5 10 -10 29
9.AKHİSAR BLD. 23 9 2 12 -13 29
10.MANİSASPOR 23 7 3 13 -10 24
11.DENİZLİ BLD. 23 5 4 14 -19 19
12.NAZİLLİ BLD. 23 4 6 13 -27 18
13.TKİ TAVŞANLI 23 3 4 16 -33 13

25. Hafta Sonuçları

DENİZLİ BLD.

0-4 GÖZTEPE
KINIKLI SAHASI - DENİZLİ
06 NİSAN 2014 14.00
TEKDEN DENİZLİSPOR 2-1 KARŞIYAKA
BALIKESİRSPOR 4-1 MANİSASPOR
AYDINSPOR 1923 3-2 MENEMEN BLD.
ALTAY 1-3 NAZİLLİ BLD.
AKHİSAR BLD. 5-1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR

26. Hafta Programı
TURGUTLUSPOR 4-0 AKHİSAR BLD.
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2-1 ALTAY
MENEMEN BLD. 0-0 BALIKESİRSPOR
MANİSASPOR 2-0 TEKDEN DENİZLİSPOR
DENİZLİ BLD. 0-2 KARŞIYAKKA
NAZİLLİ BLD. - AYDINSPOR 1923
Coca-Cola U-17 Ligi Ege Grubu
  O G B M Av P
1.ALTAY 24 17 5 2 29 56
2.AYDINSPOR 1923 23 17 1 5 19 52
3.MANİSASPOR 24 14 6 4 22 48
4.BALIKESİRSPOR 24 12 5 7 20 41
5.TURGUTLUSPOR 24 10 9 5 12 39
6.KARŞIYAKA 24 10 6 8 6 36
7.NAZİLLİ BLD. 23 8 6 9 0 30
8.GÖZTEPE 24 7 8 9 9 29
9.TKİ TAVŞANLI 24 8 5 11 -9 29
10.TEKDEN DENİZLİ 24 7 1 16 -15 22
11.AKHİSAR BLD. GENÇLİK 24 6 3 15 -25 21
12.MENEMEN BLD. 24 4 5 15 -28 17
13.DENİZLİ B.BLD. 24 4 2 18 -40 14

25. Hafta Sonuçları

DENİZLİ BLD.

0-4 GÖZTEPE
ŞİRİNKÖY SAHASI - DENİZLİ
06 NİSAN 2014 12.00
TEKDEN DENİZLİSPOR 1-4 KARŞIYAKA
BALIKESİRSPOR 1-0 MANİSASPOR
AYDINSPOR 1923 1-0 MENEMEN BLD.
ALTAY 3-0 NAZİLLİ BLD.
AKHİSAR BLD. 1-4 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR

26. Hafta Programı
TURGUTLUSPOR 1-0 AKHİSAR BLD. GENÇLİK
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0-4 ALTAY
MENEMEN BLD. 6-3 BALIKESİRSPOR
MANİSASPOR 2-0 TEKDEN DENİZLİSPOR
DENİZLİ BLD. 0-3 KARŞIYAKA
NAZİLLİ BLD - AYDINSPOR 1923
Hentbol Erkekler 1. Ligi
  O G B M Av P
1.RAINBOV KAYSERİ 22 20 0 2 245 40
2.AMASYA TAŞOVA 22 17 2 3 185 36
3.KONYA SELÇUKLU 22 15 2 5 99 32
4.GÖZTEPE 22 15 1 6 74 31
5.ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 22 12 2 8 8 26
6.TRABZON AKÇAABAT. 22 9 1 12 -71 19
7.RİZE GENÇLİK 22 8 1 13 -92 17
8. SAKARYA B. BELEDİYE 22 7 2 13 -57 16
9.METROPOL SPOR KULÜBÜ 22 8 1 13 -45 15
10. HENTBOL SPOR KULÜBÜ 22 6 2 14 -72 14
11.ORDU GENÇLERBİRLİĞİ 22 3 1 18 -134 5
12.KAYSERİ ATLAS 22 4 1 17 -140 5

22. Hafta Sonuçları
GÖZTEPE 32-30 METROPOL SPOR KULÜBÜ

AMASYA TAŞOVA YİBO

10-0 KAYSERİ ATLAS EĞİTİM SPOR KULÜBÜ
ORDU GENÇLERBİRLİĞİ 31-37 HENTBOL SPOR KULÜBÜ
SAKARYA B. BLD. SPOR KULÜBÜ 35-35 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SPOR

TRABZON AKÇAABAT TÜTÜNSPOR

24-25 RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
RAİNBOV KAYSERİ SPOR KULÜBÜ 37-25 KONYA SELÇUKLU BELEDİYE
 
    
  Copyright © 2014 Göztepe Sportif Yatırımlar AŞ. - Tüm hakları saklıdır.