Yeni Teknik Direktörümüz Özgür Zengin 12.09.2013
Göztepemiz’i yakından tanıyan geçtiğimiz yıl altyapımızda önemli başarılara imza atan Özgür Zengin A takımımızın yeni Teknik Direktörü oldu.

Takımımızı yakından tanıyan birini göreve getirdiklerini dile getiren Başkanımız Sayın Hüseyin Altınbaş;
“Özgür Zengin geçtiğimiz yıl özellikle altyapımızda elde ettiği başarılarla kendisinden söz ettirdi. Altyapımızı, camiamızı yakından tanıyan ,futbol bilgisine güvendiğimiz hırslı bir futbol adamı. Bu özellikleri bir arada bulunduran Özgür Zengin’in Göztepemiz için önemli başarılara imza atacağına inanıyoruz. Takımımızı tam anlamıyla tanımayan bir teknik adamı göreve getirmenin dezavantajları vardı. Yeni bir teknik adamın takıma uyum sağlaması uzun zaman alıyor. Başarıya ulaşmak için bizim kaybedecek zamanımız yok. Özgür Zengin göreve talip olmadı. Bu değişimin kararını Göztepe Spor Kulübü yönetimi olarak biz verdik. Özellikle futbolda alınan anlık kararlar kulüpleri başarıya götüren önemli adımlar oluyor. Başarılı olmak için risk almak gerekir. Fakat biz Özgür Zengin’i risk olarak değil, Göztepemiz’in başarısı için atılmış önemli bir adım olarak görüyoruz.”dedi.

Teknik Direktörümüz Özgür Zengin’in yardımcılığını Mutlu Kaya,Ömer Kalebayır, ve Serdar Eş üstlenecek. Kaleci Antrenörümüz ise Suat Arıcan

 
 
 
sometext

Sarıyer Maçını Mesut Çarık Yönetecek

 
sometext

Göztepe Tenis Esat Tanık’a Emanet

 
sometext

Sarıyer Maçı Biletleri Satışta

 
sometext

Kupada Rakip Bursa Nilüfer Spor

 
sometext

Dayanıklılık Çalışması Yaptık

 
sometext

Bir Taraftarımız Bile Bizim İçin Çok Önemli

 
sometext

Sarıyer Mesaisi Başladı

 
sometext

Basında Bugün Göztepe

 
sometext

Maçımız Cumartesi

 
sometext

İnegölspor 3-3 Göztepe | Maç Sonucu

 
sometext

Göztepemiz 37-35 Konya Selçuklu

 
sometext

Sevgi ve Özlemle Anıyoruz

 
 
    
  Copyright © 2014 Göztepe Sportif Yatırımlar AŞ. - Tüm hakları saklıdır.