Yeni Teknik Direktörümüz Özgür Zengin 12.09.2013
Göztepemiz’i yakından tanıyan geçtiğimiz yıl altyapımızda önemli başarılara imza atan Özgür Zengin A takımımızın yeni Teknik Direktörü oldu.

Takımımızı yakından tanıyan birini göreve getirdiklerini dile getiren Başkanımız Sayın Hüseyin Altınbaş;
“Özgür Zengin geçtiğimiz yıl özellikle altyapımızda elde ettiği başarılarla kendisinden söz ettirdi. Altyapımızı, camiamızı yakından tanıyan ,futbol bilgisine güvendiğimiz hırslı bir futbol adamı. Bu özellikleri bir arada bulunduran Özgür Zengin’in Göztepemiz için önemli başarılara imza atacağına inanıyoruz. Takımımızı tam anlamıyla tanımayan bir teknik adamı göreve getirmenin dezavantajları vardı. Yeni bir teknik adamın takıma uyum sağlaması uzun zaman alıyor. Başarıya ulaşmak için bizim kaybedecek zamanımız yok. Özgür Zengin göreve talip olmadı. Bu değişimin kararını Göztepe Spor Kulübü yönetimi olarak biz verdik. Özellikle futbolda alınan anlık kararlar kulüpleri başarıya götüren önemli adımlar oluyor. Başarılı olmak için risk almak gerekir. Fakat biz Özgür Zengin’i risk olarak değil, Göztepemiz’in başarısı için atılmış önemli bir adım olarak görüyoruz.”dedi.

Teknik Direktörümüz Özgür Zengin’in yardımcılığını Mutlu Kaya,Ömer Kalebayır, ve Serdar Eş üstlenecek. Kaleci Antrenörümüz ise Suat Arıcan

 
 
 
 
sometext

Miniklerimizden Gol Yağmuru

 
sometext

Emre Takımla Çalıştı

 
sometext

Sömestr Şenliği Devam Ediyor

 
sometext

Matteus’la Yollar Ayrıldı

 
sometext

Teşekkürler Kahramanmaraşspor

 
sometext

Çifte Kutlama

 
sometext

Rejenerasyon Antrenmanı Yapıldı

 
sometext

Diyadin, K.Maraşspor Maçını Değerlendirdi

 
sometext

Sömestr Şenliği Başladı

 
sometext

K.Maraşspor 0-3 Göztepe | Maç Sonucu

 
sometext

Altyapı'da Bu Hafta

 
sometext

Uçan Adamlar Dolu Dizgin

 
 
    
  Copyright © 2014 Göztepe Sportif Yatırımlar AŞ. - Tüm hakları saklıdır.