Alanyaspor Maçının Biletleri Satışa Açılıyor

05 Şubat 2019

Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında oynayacağımız Aytemiz Alanyaspor maçının biletleri 6 Şubat Çarşamba günü saat 13:00'te Passolig sistemi üzerinden satışa çıkacaktır. 

10 Şubat Pazar günü saat 16:00'da başlayacak olan karşılaşma Bornova Stadyumu'nda oynanacaktır. Karşılaşmanın bilet fiyatları şu şekilde;

VIP Tribün: 200 TL + 20 TL Hizmet Bedeli
Numaralı Tribün: 150 TL + 12 TL Hizmet Bedeli
Kuzey Kale Arkası: 20 TL + 2 TL Hizmet Bedeli
Misafir Tribün: 26 TL + 2,5 TL Hizmet Bedeli

Not: Kulübe devredilecek maraton tribün kombineleri 80 TL + 7 TL hizmet bedeli karşılığında satışa açılacaktır.
*7 Şubat Perşembe günü saat 13:00'te genel satış başlayacaktır.
*Alanyaspor logolu kartlar sadece rakip tribünden bilet alabileceklerdir.

Engelli Taraftarlarımızın Dikkatine

Kulübümüz sizlerden gelen öneri ve talepleri değerlendirmeye devam ediyor. Engelli taraftarlarımız için en iyisini yapmak için azami özen gösterilmektedir.

Son iki sezondur 48 olan engelli taraftar kontenjanını 96'ya çıkaran kulübümüz, engelli biletlerini de internet üzerinden yapılacak olan başvurularla vermeye başlıyor. Böylece engelli taraftarlarımızın kulübe ya da herhangi bir gişeye gitmesine gerek kalmıyor, oturduğu yerden cep telefonu ya da bilgisayarından bilet başvurusu yapabiliyor.

Engelli bilet talep formu 6 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 13:00'te https://gozte.pe/engellibileti adresinde açılacaktır.

Peki yeni sistem nasıl çalışıyor?

Öncelikle kulübümüz tarafından tutulan Engelli Taraftar Listesine kayıt olmanız gerekmektedir.
2018-19 sezonu ilk yarısında herhangi bir maça engelli bileti alan taraftarlarımız otomatik olarak bu listeye eklenmiştir.
Yeni kayıt olmak isteyen taraftarlarımızın ise Başbakanlık tarafından verilen Engelli Kartı ve Kimlik Kartlarıyla kulübümüze gelip kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.
Maç biletlerinin satışa açılmasıyla aynı saatte https://gozte.pe/engellibileti adresine girip bilet başvuruları yapılacaktır.
Bu bölümde refakatçi hakkı bulunan taraftarlarımız kendi başvurularını yaptıktan sonra refakatçileri için de sisteme bilgi gireceklerdir.
Bilet yüklemeleri yapılacak olan engelli taraftarlarımız kapasite dolduğunda https://gozte.pe/engellibileti sayfasından duyurulacaktır.

İLGİLİ HABERLER
Futbol

Urla Günlüğü: 20 Ağustos 2019

Göztepe'miz bugün gerçekleşen antrenman ile Beşiktaş maçının hazırlıklarını sürdürdü.

20 Ağu 2019