Ankaragücü Maçının Ardından

Teknik Direktörümüz İlhan Palut, 3-1 galibiyetimiz ile sona eren Ankaragücü maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.

"Kendi sahamızda mutlaka kazanmamız gereken bir maçtı. Bir süredir galibiyet alamıyorduk ve bu seriye son vermeyi çok istiyorduk. Oyuncularımız da maça bu istekle başladılar ve maçın başında istediğimiz golü de bulduk. İlk yarının ortalarından itibaren defansta bazı hatalarımız oldu, rakibimize pozisyonlar verdik. İkinci yarıda oyuncularımız gerek mücadele anlamında gerekse üçüncü bölgede pozisyonlar bulma anlamında çok yaratıcıydı. Bulduğumuz iki gol ile avantajı yakaladık, belki fazlasını da atabilirdik. Sonuç olarak 3 puanı hanemize yazdırdık. 

Tabi ki saha içinde eksiklerimiz oldu ama oyuncularımın istek ve arzusundan memnunum. Bir süredir galibiyet alamamış olmanın verdiği stres ile bazen basit hatalar yaptık ama sonuç olarak bugün en çok ihtiyacımız olan şey üç puandı. Oyunumuzun üstüne ekleyerek ilerlemek ve ligde daha iyi bir konumda olmak istiyoruz. Oyuncularıma göstermiş oldukları mücadeleden ötürü teşekkür ediyorum."

İLGİLİ HABERLER
Futbol

Kasımpaşa Maçının Ardından

Teknik Direktörümüz İlhan Palut, Kasımpaşa müsabakasının ardından değerlendirmelerde bulundu.

23 Eki 2020