Gençlerbirliği Maçının Ardından

11 Temmuz 2020

Teknik Direktörümüz İlhan Palut, Gençlerbirliği karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

"Maçın ilk yarısı planladığımız şekilde ilerlerken 33. dakikada yediğimiz kötü gol ile beklemediğimiz bir şekilde skor anlamında geriye düştük.  Daha sonra ilk yarının kalan dakikalarında tekrar rakip yarı sahada girişimlerimiz devam etti. İlk yarı biterken rakibimizin duran toptan kazandığı bir diğer gol ile skor bir anda 2-0 oldu. Defalarca girdiğimiz rakip ceza sahasında gol üretemezken rakibimiz belki de ceza sahasına girmeden 2-0'lık üstünlük sağladı.

İkinci yarı sağlık olarak %100 olmamasına rağmen Napoleoni hamlesi ile hücumsal etkinliğimizi arttırmak istedik. Bu sefer aldığımız risklerden ötürü oyun geçiş oyununa döndü ve oyun disiplininden koptuğumuz anlar oldu. Buna rağmen rakip ceza sahasında girişimlerimiz sürdü ama son vuruşu yapamadık. 

İstemediğimiz bir sonuçla sahadan ayrıldık. İçinde bulunduğumuz sürece alacağımız galibiyetle son vermek istiyorduk ama bunu başaramadığımız ve taraftarımızı sevindiremediğimiz için üzgünüz.

İLGİLİ HABERLER
Futbol

Urla Günlüğü: 13 Mayıs 2021

Süper Lig'in 42. haftasında Beşiktaş'ı konuk edecek olan Göztepe'miz bugün gerçekleşen antrenman ile hazırlıklarına başladı.

13 May 2021