Teşekkürler Suat Arıcan

08 Ağustos 2020

A Takım kaleci antrenörümüz Suat Arıcan'a bugün Gürsel Aksel Stadyumu'nda gerçekleşen teşekkür organizasyonu ile veda ettik.

Gerçekleşen organizasyonda Başkanvekilimiz Talat Papatya, Suat Arıcan'a uzun yıllardır kulübümüze verdiği emekler için teşekkür plaketi hediye etti.

Veda konuşması yapan Suat Arıcan "Bazı ayrılıklar vardır güzeldir çünkü seviyorsunuzdur, seviliyorsunuzdur. Geldiği günden beri gecesini gündüzünü Göztepe'ye adayan Mehmet Sepil başkanımıza tüm destekleri için teşekkür ediyorum. Hem şahsım hem de camiamız kendisine minnettarız. Tanıdığım günden beri çizgisini bozmayan ve gelen tüm ekiplere her zaman destek olan Başkanvekilimiz Talat Papatya'ya da ayrıca teşekkür ediyorum.

3 sezondur yüreklerini ortaya koyan futbolcu kardeşlerime ve kulübümüzün her alanında çalışan, bana destek olan tüm kulüp çalışanlarına da şahsım adına teşekkür ediyorum.

Hayranlıkla izlediğim büyük taraftarımıza ve camiamıza veda ediyorum. Göztepe için her zaman en iyisini diliyorum. Hoşçakalın." ifadelerini kullandı.

Suat Arıcan'a kulübümüze verdiği değerli emekler için sonsuz teşekkür ediyor, devam eden antrenörlük kariyerinde başarılar diliyoruz.

İLGİLİ HABERLER
Futbol

U19 | Efe Binici'ye Milli Davet

Oyuncumuz Efe Binici U19 Milli Takımı aday kadrosuna davet edilen isimler arasında yer aldı.

01 Eki 2020