14 Haziran Kutlamaları Hakkında Bilgilendirme

11 Haziran 2020

Göztepe'mizin geleneksel hale gelen 14 Haziran kuruluş yıl dönümü kutlamaları bu yıl temsili olarak Gürsel Aksel Stadyumu'nda gerçekleşecek. 

2006 yılından bu yana her 14 Haziran'da sahilimizde yaktığımız meşaleler ile tüm İzmir'i aydınlatarak gerçekleştirdiğimiz görsel şölen bu yıl Covid-19 salgını sebebiyle sembolik olarak gerçekleşecek. Gürsel Aksel Stadyumu'nda gerçekleşecek olan yıl dönümü kutlamasında saatler 22:00'yi gösterdiğinde ilk meşaleyi tüm sağlık çalışanlarını temsilen Göztepeli sağlık çalışanlarımız yakacak ve bu yıl meşaleler aynı zamanda tüm sağlık çalışanlarımıza bir teşekkür olarak da yanacak.

Stadımızda gerçekleşecek olan 14 Haziran kuruluş yıl dönümü kutlaması Pazar günü 21:30 ile 22:10 saatleri arasında YouTube kanalımızdan canlı olarak takip edilebilecek.

Covid-19 salgınının etkilerinin devam ettiği ve tedbirlere uyma konusundaki dikkatimizi ilk günkü gibi sürdürmemiz gereken bu günlerde taraftarlarımızın Gürsel Aksel Stadyumu çevresinde toplanmamasını rica ediyor, anlayışları için teşekkür ediyoruz.

İLGİLİ HABERLER
Genel

Göztepe Fan Token ($GOZ) işleme açılıyor!

Kulübümüzün resmi Fan Token’ı $GOZ, dünyanın ilk spor ve eğlence temelli kripto para borsası Chiliz.net’de listeleniyor.

13 May 2021