Engelli Biletinde Yeni Dönem

20 Ocak 2019

Kulübümüz sizlerden gelen öneri ve talepleri değerlendirmeye devam ediyor. Engelli taraftarlarımız için en iyisini yapmak için azami özen gösterilmektedir.

Son iki sezondur 48 olan engelli taraftar kontenjanını 96'ya çıkaran kulübümüz, engelli biletlerini de internet üzerinden yapılacak olan başvurularla vermeye başlıyor. Böylece engelli taraftarlarımızın kulübe ya da herhangi bir gişeye gitmesine gerek kalmıyor, oturduğu yerden cep telefonu ya da bilgisayarından bilet başvurusu yapabiliyor.

Peki yeni sistem nasıl çalışıyor?

Öncelikle kulübümüz tarafından tutulan Engelli Taraftar Listesine kayıt olmanız gerekmektedir.
2018-19 sezonu ilk yarısında herhangi bir maça engelli bileti alan taraftarlarımız otomatik olarak bu listeye eklenmiştir.
Yeni kayıt olmak isteyen taraftarlarımızın ise Başbakanlık tarafından verilen Engelli Kartı ve Kimlik Kartlarıyla kulübümüze gelip kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.
Maç biletlerinin satışa açılmasıyla aynı saatte https://gozte.pe/engellibileti adresine girip bilet başvuruları yapılacaktır.
Bu bölümde refakatçi hakkı bulunan taraftarlarımız kendi başvurularını yaptıktan sonra refakatçileri için de sisteme bilgi gireceklerdir.
Bilet yüklemeleri yapılacak olan engelli taraftarlarımız maç günü saat 10.00'da bu sayfadan duyurulacaktır.

Soru ve önerileriniz icin: iletisim@goztepe.org.tr & 4441925 /113

İLGİLİ HABERLER
Genel

19 Mayıs Kutlu Olsun!

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını, şehitlerini ve gazilerini minnet ve saygıyla anıyoruz.

19 May 2020