×
Göztepe Spor Kulübü

Stadımızın Temeli Atıldı
9 EYL 17
Image

Stadımızın Temeli Atıldı

Yıllardır özlemle beklediğimiz Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi'nin temeli bugün gerçekleşen tören ile atıldı.

Taraftarımızın katılımı ile gerçekleşen törende Başkanımız Mehmet Sepil, İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, TOKİ Başkan Yardımcısı Mehmet Özçelik ve yüklenici firma Rönesans Holding Yönetim Kurulu Üyesi Kamil Akın da hazır bulundu.

Başbakan Sayın Binali Yıldırım görüntülü yayın ile bağlandığı törende ilk olarak Süper Lig'e yükselen takımımızı tebrik ederken ardından Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi'nin camiamıza ve İzmir'e hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Başkanımız Mehmet Sepil yaptığı konuşmada günün önemine dikkat çekerken bugünü görmemizde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Son olarak konuşan Rönesans Holding Yönetim Kurulu Üyesi Kamil Akın ise yer tesliminden sonra 700 gün içinde tamamlanması planlanan stadyum projesini 600 hatta 550 gün içinde tamamlayarak Göztepe'mizin hizmetine sunmak için tüm güçleri ile çalışacaklarını belirtti.

Göztepe Sportif Yatırımlar A.Ş. Mithatpaşa Caddesi No:1170 Güzelyalı İZMİR
444 1925

gönderiliyor...