Uçan Adamlar Yeni Sezona Hazırlanıyor

Erkekler Süper Ligi'nde mücadele eden Hentbol A Takımımız yeni sezon hazırlıklarını bugün gerçekleşen antrenman ile sürdürdü.

Bir süredir kondisyon çalışmaları yapan takımımız bu hafta ise topla birlikte çalışmalar yaparak yeni sezon hazırlıklarına devam etti. 

6 sezondur hentbol takımımızda yardımcı antrenör olarak görev yapan İbrahim Belet yeni sezonda A Takım Baş Antrenörü olarak görev yapacak. Mert Yedikara ve Bülent Sayın da yeni sezonda hem A Takım hem de altyapımızda antrenör olarak teknik ekip kadrosunda yer alacak.

Yeni sezonda takımımızda kaptanlık görevini oyuncumuz Murat Enç üstlenecek. Harun Hacıoğlu, Erdoğan Sürer, Alp Yıldız, Hakan Kocakara, Ali Çileli ve Atalay Tezal yeni sezonda da Göztepe'mizin formasını terletecek.

Selkaspor'dan Genco İlanç ve Yusuf Diker, Azerbaycan Milli Takım oyuncusu Hamit Vahabi Dizajı, Ahi Evran Üniversitesi'nden Yakıp Çakır, Beşiktaş Mogaz'dan Yiğit Yaşar Kocaaarslan, Doğukan Karatay ve Ahmet Şener Şahin, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Yiğit Ilgın ve Burak Can Öztürk yeni sezonda aramıza katılan isimler olurken Efe Akçam, Egemen Akarsu, Doğukan Sarısoy ve Baran Alan ise altyapımızdan A Takıma yükselen isimler oldu.

Uçan Adamlar yeni sezon hazırlıklarını 21-23 Ağustos tarihlerinde Antalya'da gerçekleşecek CIP Travel Agency Hentbol Kupası'na katılarak sürdürecek. Turnuvada Göztepe'mizin yanısıra CIP Travel Antalyaspor ve İran Şampiyonu Arman Hentbol Kulübü yer alacak.
 

İLGİLİ HABERLER
Hentbol

Hentbol: Göztepe'miz 27-29 MYK Hentbol

Uçan Adamlar Erkekler Süper Ligi'nin 17. haftasında MYK Hentbol'u konuk etti.

15 Mar 2020